Hakkımızda

Taşa Atılan İmza...

Firmamız bölgemizin en eski üretim ve dış ticaret firmalarından olup çok uzun yıllardır gerek kalite gerek üretim miktarı ve gerekse çevreye gösterdiği duyarlılıkla bölgede sektörün önderi ve öncüsü konumundadır. Misyonumuz tabiatımızın insanoğluna sunduğu eşsiz doğal güzelliği graniti her alanda halkımızın kullanımına en iyi şekliyle sunabilmektir.

Image

Bertaş'ın Hizmet Anlayışı

Disiplinli, Gayretli, Evrensel

Hızla gelişen dünyamızda sosyal kültürel ve ekonomik anlamda ülkemizin ve bölgemizin gelişmesine, yaşam kalitesine katkıda bulunmak, ekosistem prensiplerini ve çevre duyarlılığını temel alarak disiplinli, gayretli bir takım çalışması sergilemek suretiyle bilginin evrenselliği ilkesi çerçevesinde kendi hizmet ve ürün gamını sürekli geliştirmekte; ortaya çıkan yeni ürün yada üretim tekniklerini çalışanlarıyla ve diğer sektör firmalarıyla paylaşmayı bir arada değerlendiren bir hizmet anlayışına sahiptir...

Kalite

Firmamızda Avrupa kalite normları çerçevesinde üretilmekte olan ürünler firma bünyesinde istihdam edilen ilgili brimce gerek ocak çalışmalarında gerekse ilgili mamullerin üretim, ambalaj ve sevkiyat aşamalarında ciddi bir denetimden geçirilmekte ürün ve üretim aşamalarında kullanılan malzeme ve materyeller sürekli kontrol edilmektedir.

Image